8-37 225734 | info@groziologika.lt
Krepšelis: 0.00 € (0)
Pristatymas visoje Lietuvoje
Tapk mūsų partneriu
Prenumeruok mūsų naujienas

Naujienos

Naujienos

 • 2017-10-16

  Naujoji Vitamino C ir Hialurono era


  Ar žinojote?
   
  Vitamino C ir  Hialurono  rūgštys  veikdamos kartu,  stiprina, saugo,  atgaivina odos tonusą, bei tekstūrą. Apskaičiuota, kad 75% žmonių kenčia nuo odos dehidratacijos,  o ilgainiui tai sukelia jautrią, reaktyvesnę ir dirginančią odą.  Kasdien naudojant drėkinantį serumą, galima kovoti su šia problema.
  Skaityti...

 • 2017-10-16

  Kaip išsaugoti jaunatvišką odą

  Laikui bėgant oda sensta. Tik vienus žmones šis procesas aplanko anksčiau, kitus – vėliau. Ar galima išvengti odos senėjimo? Ne, tačiau tikrai galite sulėtinti šį procesą.
  Skaityti...

 • 2017-05-09

  Sprendimai mūsų odai pagal būtinybę ir poreikį  Nors įprastai žmogaus veido oda yra priskiriama kuriam nors odos tipui, bet jūs galite turėti skirtingas odos problemas. Mes jums padėsime rasti atsakymą,  ko, būtent Jūsų odai trūksta. Jei Jūs galėtumėte kažką pakeisti, kas tai būtų?

  Mūsų ekspertai suskirstė produktus pagal kiekvieno problemą. Taip Jums bus lengviau suprasti kokio produkto Jums reikia:

  Senėjimas: odos stangrumas

  Odos tekstūra:  lygi oda

  Hiperpigmentacija: odos balinimas, šviesinimas

  Spuogai: odos valymas

  Jautrumas: odos raminimas

  Skaityti...

 • 2017-04-25

  5 akių šešėlių teptukai

  Mes sakėme tai ir ankščiau, ir sakysime dar kart, makiažo teptukai  yra labai svarbūs nepriekaištingam makiažo padengimui. Netgi naudojant pačią  geriausią kosmetiką,  su nekokybiškais įrankiais rezultatas gali būti vos patenkinamas. Mes dalinames mėgstamiausiais  teptukais  mineraliniam makiažui kartu su makiažo teptukų naudojimo instrukcija ir dabar pristatome mūsų top penkis akių šėšėlių teptukus, kuriuos turėtų turėti visi.

  Skaityti...

 • Daugiau naujienų