8-37 225734 | info@groziologika.lt
Krepšelis: 0.00 € (0)
Pristatymas visoje Lietuvoje
Tapk mūsų partneriu
Prenumeruok mūsų naujienas

Naujienos

Naujienos

 • 2017-05-09

  Sprendimai mūsų odai pagal būtinybę ir poreikį  Nors įprastai žmogaus veido oda yra priskiriama kuriam nors odos tipui, bet jūs galite turėti skirtingas odos problemas. Mes jums padėsime rasti atsakymą,  ko, būtent Jūsų odai trūksta. Jei Jūs galėtumėte kažką pakeisti, kas tai būtų?

  Mūsų ekspertai suskirstė produktus pagal kiekvieno problemą. Taip Jums bus lengviau suprasti kokio produkto Jums reikia:

  Senėjimas: odos stangrumas

  Odos tekstūra:  lygi oda

  Hiperpigmentacija: odos balinimas, šviesinimas

  Spuogai: odos valymas

  Jautrumas: odos raminimas

  Skaityti...

 • 2017-04-25

  5 akių šešėlių teptukai

  Mes sakėme tai ir ankščiau, ir sakysime dar kart, makiažo teptukai  yra labai svarbūs nepriekaištingam makiažo padengimui. Netgi naudojant pačią  geriausią kosmetiką,  su nekokybiškais įrankiais rezultatas gali būti vos patenkinamas. Mes dalinames mėgstamiausiais  teptukais  mineraliniam makiažui kartu su makiažo teptukų naudojimo instrukcija ir dabar pristatome mūsų top penkis akių šėšėlių teptukus, kuriuos turėtų turėti visi.

  Skaityti...

 • 2017-04-10

  Kaip kovoti su riebia oda???

   

  Ar tu vienas iš tų žmonių, kurie turi riebią odą? Manau  sutiksite, kad riebios odos vienas iš labiausiai nemalonių  dalykų yra tai, kad ji labai greitai pradeda blizgėti. Glominerals ir Glotherapeutics turi  keletą skirtingų produktų kovai su odos blizgesiu ir riebalų pertekliumi.

   

  Skaityti...

 • 2017-04-06

  Mes dalyvaujame grožio parodoje "Pelenė 2017"  Kviečiame visus užsukti į "Pelenę 2017", Vilniuje, Litexpo nuo rytojaus iki sekmadienio. Nes laukia nuolaidos iki 40%, dovanos, veido procedūros ir makiažai!!!!!!! Iki pasimatymo Pelenėje ;) Skaityti...

 • Daugiau naujienų