8-37 225734 | info@groziologika.lt
Krepšelis: 0.00 € (0)
Pristatymas visoje Lietuvoje
Tapk mūsų partneriu
Prenumeruok mūsų naujienas

Saulės pudra Sunkiss

  • Sunkiss
  • Sunlight
Bronze
37.00 €
Prekės nr. #1200 Kiekis: 9,9 g Gamintojas: Glominerals
Saulės pudra lengvai paryškinsite veido kontūrus ir sukursite natūralaus įdegio efektą. Šios pudros pagalba sustiprinsite tolygų, tarsi "saulės išbučiuotos" odos efektą.

Yra du pasirinkimai: Sunlight ir Sunkiss.
  • Sunlight - tai vienos spalvos saulės pudra, kuri suteiks odai natūralų įdegio efektą, paryškins veido kontūrus.
  • Sunkiss - tai natūralus dviejų tarpusavyje sumaišytų, šviesą atspindinčių atspalvių derinys. Spalvas galima maišyti tarpusavyje arba naudoti kažkurią vieną ant skirtingų veido sričių.
Galima naudoti visam kūnui po saulės vonių, taip pabrėšite ir išlyginsite įdegį.

Visose Glōminerals priemonėse gausu vitaminų antioksidantų A, E, C ir žaliosios arbatos ekstrakto, kuris veikia priešuždegimiškai ir antibakteriškai. Aukštos kokybės, trigubo malimo mineralai, kurių dėka oda padengiama ypač plonu sluoksniu. Ji neapkraunama, atrodo sveikai ir švyti. Tokie mineralai, kaip cinko oksidas, titano dioksidas, apsaugo odą nuo žalingų UVA ir UVB spindulių. Taip oda saugoma nuo priešlaikinio senėjimo ir pigmentacijos.

Glōminerals naudojami tik natūralūs, gamtoje egzistuojantys mineralai. Skirtingai nei tradicinėje dekoratyvinėje kosmetikoje, Glōminerals priemonėse nėra talko, kuris kemša poras, neleidžia odai kvėpuoti ir subėga į raukšles. Be to talko dalelės yra daug sunkesnės nei mineralų pigmentai, todėl priemonės reikia daug daugiau. Su Glōminerals oda padengiama mažesniu produkto kiekiu, todėl makiažas tampa daug lengvesnis ir neapsunkina odos. Mineralai išsidėsto ant odos paviršiaus panašiai kaip žuvies žvyneliai, tarp kurių yra mikrotarpeliai, leidžiantys odai kvėpuoti. Tolygiai prigludę mineralai puikiai atspindi šviesą ir vienodai padengia odą. Oda ne tik atrodo idealiai lygi, bet ir sveikai spindi.
      
Saulės pudrą galite dengti teptuku skaistalams arba kempinėle. Saulės pudra ryškinkite skruostikaulius, šiek tiek perbraukite nosytę, apeikite visą veido kontūrą. Galite lengvai perbraukti visą veidą, kad visam veidui suteiktumėte tolygų sveiko įdegio atspalvį.

Vitaminai antioksidantai A, C, E, kurių pastarasis saugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos ir taip veikia prieš senėjimą.

Žaliosios arbatos ekstraktas veikia priešuždegimiškai, antibakteriškai.

Cinko oksidas, titano dioksidas saugo odą nuo žalingų saulės spindulių poveikio.

Ar jau matėte...?
Teptukas skaistalams
Blush
21.00 €
Teptukas skaistalams
Angled blush
16.00 €