8-37 225734 | info@groziologika.lt
Krepšelis: 0.00 € (0)
Pristatymas visoje Lietuvoje
Tapk mūsų partneriu
Prenumeruok mūsų naujienas

Odos blizgesį šalinanti kompaktinė pudra

Perfecting Powder
36.00 €
Prekės nr. #1101 Gamintojas: Glominerals Kiekis: 9,9 g
Odos blizgesį šalinanti kompaktinė pudra sukurta molio pagrindu, todėl ji puikiai sugeria riebalų perteklių ir suteikia odai matiškumo. Tai itin aukštos kokybės produktas, kuriame gausu vitaminų antioksidantų A, E, C ir žaliosios arbatos ekstrakto, kurie saugo ir tausoja odą. Priemonėje nėra talko, kuris neleidžia odai kvėpuoti ir subėga į raukšles. Aukštos kokybės, trigubo malimo mineralai, kurių dėka oda padengiama ypač plonu sluoksniu. Tokie mineralai, kaip cinko oksidas, titano dioksidas, apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių poveikio. Taip oda saugoma nuo senėjimo.

Visose Glōminerals priemonėse naudojami tik natūralūs, gamtoje egzistuojantys mineralai. Mineralai išsidėsto ant odos paviršiaus panašiai kaip žuvies žvyneliai, tarp kurių yra mikrotarpeliai, leidžiantys odai kvėpuoti.

Odos blizgesį šalinanti pudra gali būti naudojama jau ant pudra padengto veido. Tai puiki priemonė norinčioms sukontroliuoti riebią odą karštu vasaros oru. Pudra yra bespalvė, todėl tinka visiems odos atspalviams bei tonams.
Pudra denkite labiausiai blizgančias veido vietas. Galite naudoti arba kempinėlę, arba Ultra bei Kabuki šepetėlius.

Vitaminai antioksidantai A, C, E, kurių pastarasis saugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos ir taip veikia prieš senėjimą.

Žaliosios arbatos ekstraktas veikia priešuždegimiškai, antibakteriškai.

Cinko oksidas, titano dioksidas saugo odą nuo žalingų saulės spindulių poveikio.

Ar jau matėte...?
Matinė pudra
Matte Finishing Powder
35.00 €

Panašios prekės