8-37 225734 | info@groziologika.lt
Krepšelis: 0.00 € (0)
Pristatymas visoje Lietuvoje
Tapk mūsų partneriu
Prenumeruok mūsų naujienas

Vasaros įvaizdis

Vasaros įvaizdis
Vasaros grožis visuomet asocijuojasi su natūraliu įvaizdžiu ir švelniomis tekstūromis. Makiažas turi būti sukuriamas be didelių pastangų, būti lengvas it pienės pūkas. Su Glōminerals makiažo priemonėmis galėsite lengvai susikurti šį įvaizdį.

1 žingsnis. Padenkite veidą Glōminerals kremine pudra Luxe, pasirinkdami spalvą pagal Jūsų veido atspalvį. Galite naudoti teptuką kreminei pudrai arba teptuką kreminei pudrai ir maskavimui.

2 žingsnis. Norėdami išvengti nepageidaujamo blizgesio ir kad makiažas laikytųsi visą dieną, kas labai svarbu karštomis ir tvankiomis vasaros dienomis, padenkite veidą odos blizgesį šalinančia pudra. Tam geriausiai tinka teptukas pudros paskirstymui.

3 žingsnis. Teptuku skaistalams padenkite skruostus skaistalais sweet. Paskirstykite juos išilgai skruostikaulių.

4 žingsnis. Šviesiausia spalva iš trispalvių akių šešėlių coffee teptuku šešėlių pagrindui padenkite visą akies voką iki antakių kauliuko. Tuomet tamsiausią spalvą iš to paties rinkinuko paskirstykite į akies raukšlę ir išorinį voko kamputį. Taip sukursite lengvą padūmavusių akių efektą. Galiausiai vidutinio tamsumo spalva padenkite visą voką išskirstydami ją į tamsiausią spalvą. Galite naudoti teptuką šešėlių išsklaidymui.  

5 žingsnis. Paryškinkite lūpas drėkinančiu blizgesiu lūpoms pink ginger.

6 žingsnis. Nepamirškite baigę makiažą papurkšti veido Glō purškiamu drėkikliu, kad veidas įsisavintų mineralus!