8-37 225734 | info@groziologika.lt
Krepšelis: 0.00 € (0)
Pristatymas visoje Lietuvoje
Tapk mūsų partneriu
Prenumeruok mūsų naujienas

Valentino dienos įvaizdis 2017

Valentino dienos įvaizdis 2017

Įdomus, švelnus ir glamūrinis Valentino dienos makiažas, tai subtiliai paryškintos akys  neutraliais kreminiais šešėliais ir pagrindinis akcentas skirtas lūpoms. Sekite toliau siūlomais žingsniais, pažiūrėkite video-pamokėlę, kad galėtumėte pasidaryti šį gražų, lengvą Valentino dienos makiažą

 Valentino dienos makiažas:

1. Naudokite  Kreminę pudra Luxe su  Teptuku Luxe kreminei pudrai . Lengvai padenkite veidą.  Oda atrodys spindinti, gaivi, įgaus gražų atspalvį ir bus apsaugota nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių.

2. Ant skruostikaulių išsklaidykite pasirinktus kreminius skaistalus su skaistalams skirtu teptuku, suteikiant veidukui dar daugiau skaistumo ir šviežumo. 

3. Tepkite ant judriojo akies voko kreminius šešėlius, netgi pirštu galite juos išsklaidyti. Norint šiek tiek ryškesnių akių galite dar panaudoti Alloy šešėlių paletę.

 4. Nepamirškite išraiškingų blakstienų. Galite rinktis įvairų tušą su skirtingais šepetėliais. Kiekvienas tušas tinka ypatingai jautrioms akims.

 5. Ir žinoma pagrindinis akcentas lūpoms. Rinkitės  matinius lūpdažius, kurių spalvų įvairovė didžiulė, arba blizgesius, su kuriais taip pat busite ypatingos!!!

Būkite žavios, gražios ir nepakartojamos!!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=W3rXpZSqMFw