8-37 225734 | info@groziologika.lt
Krepšelis: 0.00 € (0)
Pristatymas visoje Lietuvoje
Tapk mūsų partneriu
Prenumeruok mūsų naujienas

Naujienos

Grožio naujienos

 • 2017-05-09

  Sprendimai mūsų odai pagal būtinybę ir poreikį  Nors įprastai žmogaus veido oda yra priskiriama kuriam nors odos tipui, bet jūs galite turėti skirtingas odos problemas. Mes jums padėsime rasti atsakymą,  ko, būtent Jūsų odai trūksta. Jei Jūs galėtumėte kažką pakeisti, kas tai būtų?

  Mūsų ekspertai suskirstė produktus pagal kiekvieno problemą. Taip Jums bus lengviau suprasti kokio produkto Jums reikia:

  Senėjimas: odos stangrumas

  Odos tekstūra:  lygi oda

  Hiperpigmentacija: odos balinimas, šviesinimas

  Spuogai: odos valymas

  Jautrumas: odos raminimas

  Skaityti...

 • 2017-04-25

  5 akių šešėlių teptukai

  Mes sakėme tai ir ankščiau, ir sakysime dar kart, makiažo teptukai  yra labai svarbūs nepriekaištingam makiažo padengimui. Netgi naudojant pačią  geriausią kosmetiką,  su nekokybiškais įrankiais rezultatas gali būti vos patenkinamas. Mes dalinames mėgstamiausiais  teptukais  mineraliniam makiažui kartu su makiažo teptukų naudojimo instrukcija ir dabar pristatome mūsų top penkis akių šėšėlių teptukus, kuriuos turėtų turėti visi.

  Skaityti...

 • 2017-04-10

  Kaip kovoti su riebia oda???

   

  Ar tu vienas iš tų žmonių, kurie turi riebią odą? Manau  sutiksite, kad riebios odos vienas iš labiausiai nemalonių  dalykų yra tai, kad ji labai greitai pradeda blizgėti. Glominerals ir Glotherapeutics turi  keletą skirtingų produktų kovai su odos blizgesiu ir riebalų pertekliumi.

   

  Skaityti...

 • 2017-04-06

  Mes dalyvaujame grožio parodoje "Pelenė 2017"  Kviečiame visus užsukti į "Pelenę 2017", Vilniuje, Litexpo nuo rytojaus iki sekmadienio. Nes laukia nuolaidos iki 40%, dovanos, veido procedūros ir makiažai!!!!!!! Iki pasimatymo Pelenėje ;) Skaityti...

 • 2017-03-03

  Cyto-luxe paakių kremas

  Ekskliuzyvinis kremas paakių sričiai. Skirtas kovai su mimikos raukšlėmis, odos sausumu, paburkimu ir patamsėjimais paakių zonoje. Sudėtyje yra intensyviai drėkinančių ir stangrinančių ingredientų. 

  Skaityti...

 • 2017-02-20

  7% Glikolio Tonikas

  7% Glikolio tonikas išvalo užterštą odą, poras, tuopat metu minkštindamas ir  sulygindamas odos tekstūrą. Skaityti...

 • 2017-02-18

  Penki žingsniai prieš raukšlių atsiradimą, kuriuos reikia atlikti 20-ties ar 30-ties metų

  Kada pradėti rūpintis savo oda? Nuo kelių metų amžiaus pradėti naudoti kremus skirtus paakių zonai? Kada pradėti naudoti kremus kovai su pirmosiomis raukšlelėmis? Visus atsakymus rasite čia. Skaityti...

 • 2017-02-06

  Trokštate turėti tobulus antakius?

  Trokštate turėti tobulus antakius? Skaityti...

 • 2017-01-30

  Kaip atnaujinti savo kasdienę priežiūrą?

  Kaip atnaujinti savo kasdienę priežiūrą? Skaityti...

 • 2016-10-06

  Identifikuokite savo odos tipą

  Prieš perkant bet kokį grožio produktą, būtina žinoti savo odos tipą. Jeigu turite riebią odą, nenorėsite nieko per daug drėkinančio, nes taip suteiksite odai nepageidaujamo blizgesio. Ir atvirkščiai, jei turite sausą odą, bet koks matiškumo suteikiantis produktas tiesiog prilimpa prie veido odos ir makiažas gali atrodyti visai ne taip, kaip norėtųsi. Taigi norėdami užtikrinti nepriekaištingą odos išvaizdą, pirmasis žingsnis būtų išsiaiškinti odos tipą. Padėdami siūlome Jums remtis šiais trimis žingsniais:

  Skaityti...

 • 2016-07-07

  Apie paakių priežiūrą

  Dažnas klausimas, kurio susilaukia odos priežiūros profesionalai yra „ar būtinai reikia naudoti specialią priemonę paakių zonai?“ Dažniausiai manoma, kad veido serumas ar kremas, kurį naudojame visam veidui, lygiai taip pat tiks ir paakių zonai, ypač jei odos būklė ir tipas yra panašūs.
  Skaityti...

 • 2016-06-16

  Aknė ir kaip su ja kovoti

  Aknė yra odos problema, su kuria susiduria ne tik paaugliai, tačiau ir suaugę žmonės.  Skaityti...